Виготовлення брошур - друк дизайн верстка

Виготовлення брошур

Друк рекламних брошур

одна з домінуючих областей роботи рекламної фірми Капітал-С.

Дуже короткий список наших послуг та робіт:

1. Поліграфія. Повний комплекс від ідеї дизайну до виготовлення та подальшого друку рекламної продукції.

2. Беремо на себе відповідальність не за окрему частину виробництва, а за весь процес друку та виготовлення брошур, іншої реклами.

3. Здійснюємо різні, нестандартні, ексклюзивні рекламні проекти. Для виставок, переговорів, презентацій розробляємо дизайн брошури, далі проводимо верстку виготовлення та друк рекламних брошур в Одесі на найкращому поліграфічному обладнанні.

4. Створюємо дизайн, верстку та проводимо друк наступної рекламної поліграфії: календарі різних розмірів та стилів, книжки для офісних записів, буклети, тижневики та щоденники, блокноти.

5. Виготовляємо та продаємо красиві новорічні подарунки в Одесі.

Розгорнута інформація про РФ Капітал-С знаходиться на нашій стартовій сторінці. Рекомендуємо ознайомитися з нею.

Друк брошур в Одесі.

печать брошюр

Відомо, що брошура - це аналог невеликої книжки, що має, переважно, м'яку обкладинку. Зазвичай такі книжечки поділяють на брошури рекламні та для навчання. Нерідко дизайн брошури, її верстку проводять, виходячи з мінімально 4 і закінчуючи 48 сторінками. Скріплення сторінок книжечки проводять у різний спосіб - це може бути як скоба, так і металева пружина. Друк брошур та виготовлення, також може бути найрізноманітнішим. Можна підготувати дизайн провести верстку, виготовлення текстових брошур та, відповідно, провести друк на офсетному папері. Можна виготовити повнокольорові брошури та провести друк на крейдованому папері. Для друку, можна вибрати офсетні машини або цифрові. При розробці дизайну та друку брошур важливим залишається питання вибору кількості фарб для друку, що визначає "барвистість" книжечки. Це можуть бути типові 4 фарби (CMYK). Змішування цих фарб гарантує друк у "повному" кольорі. До типових фарб можна додати додаткові фарби, вибрані за каталогом Pantone. Прикладом може служити сріблястий чи незвичайний, помаранчевий колір, які не можна отримувати при поєднанні чотирьох типових фарб. Такий друк брошур традиційно коштує дорожче, але, якщо йдеться про фірмовий колір логотипу або особливі фірмові фарби, віддають перевагу саме такому друку.


Звичайно друк здійснюємо на таких друкарських машинах: 1) друк брошур на офсетних машинах; 2) друк брошур на машинах із цифровим перенесенням фарб; 3) друк брошур на широкоформатних принтерах.

Виготовлення брошур в Одесі.

изготовление брошюр

Виготовлення рекламних брошур, особливо для виставок, - це не тривіальне завдання. Звичайно, якщо важливий позитивний результат цієї роботи. Щоб провести друк в Одесі, потрібно мати різноманітні знання про поліграфічне виробництво. Потрібно відзначити, що правильна підготовка макета є дуже вагомою частиною роботи з виготовлення та друку рекламної поліграфії. Це і є основна причина, чому наш сервіс, крім простого виготовлення та друку брошури, включає і додрукарську перевірку або Препрес - важливий пункт на шляху отримання добрих поліграфічних виробів. Виготовлення брошур не обмежується печаткою стандартними фарбами або із застосуванням Pantone, можливий самостійний вибір формату, після друкарської обробки або покриття лаком. (UV coating), використання тиснення логотипів – конгрев (hot stamping), при цьому можна звернути увагу на дизайнерський папір (Designer paper) або картон. Все це потрібно врахувати в макеті – необхідний якісний графічний дизайн брошури та професійна верстка.

Дизайн брошури в Одесі.

Дизайн брошури та верстка – дві природні частини роботи при виготовленні будь-якого видання в Одесі. Це початок всіх початків. Дизайн формує концепцію та розуміння майбутнього виду видання. Верстка - це власне розвиток дизайну, втілення його в тому вигляді, який підходить для подальшого виготовлення. Найважливіша мета верстки – сформувати текст зручним для читання, не нехтуючи при цьому жодним. правилом верстки, розробленим поліпшення сприйняття будь-якого рекламного тексту. Дизайн брошури, безперечно, підкреслить стиль Вашої організації. Від нього залежить те, як Вас "бачитимуть" ваші партнери. Тому графічний дизайн брошури в Одесі, разом із версткою для майбутнього друку, повинні розроблятися індивідуально. Ми надаємо своїм замовникам високопрофесійний дизайн, високоякісну верстку, підготовку файлів для друку в Одесі. Виготовлення буде проведено на найкращій друкованій техніці в Одесі, під суворим нашим контролем.

Замовлення брошур в Одесі

Щоб замовити виготовлення брошур в Одесі, необхідно просто з нами зв'язатися по телефону. Після погодження, виготовлення, друку ми привеземо готове замовлення до Вашого офісу.

Брошура - дуже важлива складова образу компанії, часто від її якості залежить результат переговорів та вибір потенційних партнерів. Звертайтесь до нас – ми повністю візьмемо на себе зобов'язання за виготовлення поліграфії, з якою Ви почуватиметеся впевненіше на будь-якій діловій зустрічі. Весь комплекс робіт: розробимо дизайн, оберемо матеріали, проведемо верстку, виготовлення. Фірма Капітал-С має значний досвід подібних робіт - ми не підводимо своїх Замовників.


Дизайн та друк виготовлення верстка. Верстка дизайн. Дизайн виготовлення верстку. Дизайн верстка друку на офсеті.