Календарі настінні перекидні Одеса

Капитал-С каленари настенные

Деталіруйте фрагмент попередньої фотографії. Прибрали шум, покращили тіні, провели ретуш та корекцію фото. Фотографія візуально стала набагато яскравішою. Тепер вона підходить для друку, для якісного друку настінних перекидних видань.

Календарі настінні перекидні Одеса

Само поява поняття «календарі настінні перекидні» у будь-якій державі нерозривно прив'язане до зростання промисловості. При цьому були потрібні постійні та точні тимчасові розрахунки в різних сферах, насамперед фінансової та потім виробничої. В результаті настінні перекидні календарі стали торкатися всіх верств населення. Такі настінні перекидні календарі виявилися затребуваними для користування у побуті.

капитал-с лого

Україна, м. Одеса, вул. Колонтаївська, 47
тел.: +38048-7065540

contact01@capital-s.com.ua
час-роботи: пн.-пт. 10:31-18:31, сб., Нд. вихідний

Капітал-С: рекламне агентство з Одеси якісна поліграфія друкарня. Одеса, найкраще місто на землі! В Одесі живуть чудові люди, які замовляють дуже якісну поліграфічну продукцію Одесі, яка практично в більшості випадків є фірмовою продукцією організації. Така якісна поліграфія завжди затребувана у різних сферах життя та виробничої діяльності. Бронюйте друк якісної поліграфічної продукції в Одесі і вона вам прослужить довгий час.