Друк календарів Одеса - дизайн - виготовлення

терміновий друк календарів

Виготовлення та друк календарів настінних настільних квартальних

Друк календарів наступна сфера діяльності рекламної фірми Капітал-С - агентства, працюючого за принципом повного циклу, який пропонує достатній обсяг послуг Замовникам.

Коротко про послуги фірми:

1. Поліграфія: виготовлення та друк.

2. Відповідаємо за весь ланцюжок виготовлення та друку, а не за окрему частину.

3. Реалізуються складні, креативні проекти: розробляємо та проводимо друк календарів настінних, настільних; буклетів, книжок для записів, брошур, тижневиків, щоденників.

4. Вишукані Новорічні подарунки з нанесенням логотипу (годинник, ручки, чашки, сумки, тижневики, пакети, щоденники, листівки, блокноти і т.д.).

Повний перелік робіт присутній на першій (головній) сторінці цього сайту.

Терміновий друк календарів в Одесі

Має на увазі наступні варіанти календарів:

a) Квартальні: чудовий сувенір, який віддають перевагу багатьом фірмам. Популярність полягає в практичності та достатній рекламній ефективності. Обов'язкова складова - відривні листи, які кріпляться пружинами до основи. Коли замовляють друк календарів в Одесі, виходять із того, що вони бувають різних форм та різноманітних розмірів;

b) Настільні виконані на замовлення: перша перевага - присутність на робочих столи. Друга перевага – доступність. Коли потрібний обмін сувенірами з брендовою символікою вибирають виготовлення календарів Одеса цього;

c) Перекідні настінні: замовляють топ-менеджерам, для місцевих та зарубіжних бізнес-заходів, коли показують досягнення організації. З перерахованих варіантів виділяються відчутною ціною, але практика показує, що друк настінного календаря себе виправдовує.

Допомагаємо робити вибір підходящий і для бюджету організації, і для вирішення маркетингових цілей. Часто фірми вибирають комбінації з перерахованих варіантів, одним партнерам та відділам одні календарі, іншим інші.

Виготовлення календарів настінних та настільних в Одесі

Якщо якість друку календарів - це те, що потрібно саме Вам, Ви прийшли за адресою...

Капітал-С

Друк календарів настінних настільних квартальних проводиться на таких друкарських машинах:

1. Офсетна: друк дає контраст зображень, плавні переходи світла і тіней. Друк календарів буклетів у такий спосіб гарантує виняткову кольоропередачу та продрук найдрібніших деталей фотографій.
2. Цифрових: виготовлення календарів без використання друкованих форм, з прямим нанесенням спеціальних фарб. Здебільшого, при стандартному підході та стандартному друку, використовується, якщо немає необхідності у високоякісному виготовлення. Такий друк потребує спеціальної підготовки файлів.
3. Широкоформатні принтери: коли потрібні креативні календарі настінні, при специфічному дизайні та специфічному баченні кінцевого виробу.

Експерти фірми знають тонкощі цих способів друку та розробляють Замовникам добротні модифікації: квартальні, настільні та настінні. У цих випадках потрібна кольоропроба виконана за стандартом ISO 12647-7. Така спроба прогнозує результат друку. Наші клієнти у Львові затверджують макети з кольоропроб.

Дизайн календарів Одеса

Чверть століття створюємо унікальні дизайни календарів... Запевняємо Вас, ідеї не вичерпалися! Звертайтесь.

Капітал-С

Вище у статті описали, що якщо стоїть завдання надрукувати креативний календар, їх існує кілька видів. Дизайн календарів необхідний тим, хто бачить у календарі як можливість планувати особистий час, а й можливість просування своєї компанії. Виготовлення настінних календарів та дизайн календаря 2020 безпосередньо пов'язані між собою. Адже при правильному виконанні отримуємо продукт, прикрашає інтер'єр, будучи при цьому природним рекламним носієм. Дизайн креативних настінних календарів вкрай важливий людям, що мають бажання оточити себе комфортом і зробити гарний подарунок колегам. І вже якщо хвилює саме дизайн календарів, то вартість друку все ж відходить другого план. Фахівці агентства гарантують, що підготують креативний, яскравий, нестандартний стильний продукт, який буде приємно. подарувати колегам та із задоволенням повісити на стіну.

Друк календарів вартість

Не обіцяємо «найнижчі ціни» на ринку, не друкуємо «дешево», але пропонуємо клієнтам «Якість» та справедливу вартість роботи.

Капітал-С

Ті, хто шукає незвичайних, яскравих рішень прийшов «за адресою». Зателефонуйте нам і будьте впевнені в тому, що отримаєте якісну представницьку продукцію, яку зможете впевнено презентувати і на ділових зустрічах та друзям. Якщо необхідно терміновий друк календарів, то ми проводимо його в максимально стислі терміни, але без шкоди якості.

Відмінності фірми: друкарське виробництво засноване на міжнародному стандарті друку (креативних настінних календарів у тому числі) ISO 12647-2, витратні матеріали - всеосяжний контроль виробництва, експертні знання колориметричної теорії кольору, налаштування та калібрування екранної проби, узгодження макетів за допомогою актуальної друкованої проби, досвід успіху в професії понад 20 років.