Якісний друк поліграфії - нестандартної ексклюзивної в Одесі


Ретуш, поліпшення кольору та корекція кольору за числами. Усі фото з наших робіт.


Якісна поліграфія - друк - підготовка фотографій Одеса


Якщо потрібний якісний друк поліграфії Одеса - нестандартний ексклюзивний презентабельної, без серйозної роботи з фотографіями не обійтися. У цьому розділі показано нашу роботу з фотографіями, які надалі використовувалися для якісного друку поліграфії: календарі, рекламні проспекти, брошури, блокноти. Робота з цими фотографіями має на увазі всі види маніпуляції із зображенням, починаючи з видалення шумів та пилу і закінчуючи поліпшенням кольору, ретушшю та підняттям різкості. Де потрібно, змінюємо фото, наприклад, змінюємо фон або редагуємо небо, додаємо або забираємо елементи на фото. Всі наші зусилля спрямовані на те, щоб якісний друк поліграфії, зрештою, був таки якісним, а сама рекламна поліграфія - ексклюзивної, нестандартної та презентабельної.

Більшість фотографій було куплено для календарів, рекламних проспектів, брошур, блокнотів у професійних фотографів, після проведення ними, або спеціалізованими фірмами, традиційної корекції кольорів. У Приклади цих фотографій позначені як «original». Для монітора, особливо офісного та не каліброваного, виглядають вони цілком пристойно. На жаль, при цифровому друку цих фото будуть погано, або дуже погано, надруковані тіні. Для друку на висококласних машинах типу Heidelberg вони недостатньо яскраві і не вистачає різкості. Ми навмисне представили саме якісні фото від професіоналів, щоб показати, як із хорошого можна зробити найкраще. У той же час ми представили і не досить якісні фотографії, на мобільний телефон. Всі ці фото використовувалися для якісного друку поліграфії: календарів, Блокноти, рекламні проспекти, брошури. Адже наша кінцева мета - це якісна поліграфія: нестандартна ексклюзивна презентабельна.

качественная полиграфия Одесса печать полиграфии Одесса печать качественной полиграфии печать качественной полиграфии Одесса качественная печать полиграфии качественная печать полиграфии Одесса

Якісна поліграфія - Одеса - корекція кольорів - для календарів рекламних проспектів брошур блокнотів

Колекція кольорів - це основа поліграфії: нестандартної ексклюзивної презентабельної. Для того щоб подивитися фотографію, просто клацніть по ній мишкою. Зразок роботи з'явиться у новому вікні, де Ви зможете порівняти нашу роботу «color correction» з оригіналом «original». Зображення, при цьому, буде змінюватися під час руху мишки. На деяких фотографіях буде напис «click to see details». У цьому випадку, буде показана, додатково, деталізація поліпшення кольору та ретуш фотографій. Фото використовувалися нами в реальних роботах, коли ми розробляли та проводили якісну друк календарів, рекламних проспектів, брошур та блокнотів на замовлення для наших замовників. Переважна більшість робіт повністю виконано нами, починаючи від покупки фото, розробки дизайну поліграфії та закінчуючи офсетним, цифровим або широкоформатним друком, а так само презентабельною упаковкою. Все це вкладається в поняття якісна поліграфія.

качественная печать Одесса рекламные проспекты печать рекламные проспекты печать Одесса проспекты брошюры печать проспекты брошюры печать Одесса печать календарей Одесса

Друк якісної поліграфії - Одеса: календарі, рекламні проспекти, брошури, блокноти

Ретуш фотографій та корекція кольору є необхідною частиною підготовки файлів для якісного друку. рекламної поліграфії Кінцевим продуктом є нестандартні ексклюзивні презентабельні календарі настінні, настільні та квартальні, а так ж рекламні проспекти, брошури, каталоги, папки, листівки, тижневики, та різноманітна поліграфія для виставок, переговорів та презентацій, у тому числі для міжнародних. Мови, на яких ми розробляли та проводили друк якісної поліграфії Одесі, такі: китайська, англійська, словацька, українська, російська.

качественная печать календарей качественная печать брошюр качественная печать блокнотов проспекты брошюры блокноты Одесса

Якісний друк поліграфії - Одеса

Підготовка до міжнародних переговорів включає багато нюансів, розкривати які, на цьому сайті, ми не будемо, але основу друкованої продукції складають якісні календарі, рекламні проспекти, брошури та Блокноти. Якщо Вам потрібна якісна поліграфія, ми готові виконати Ваше замовлення. Впевнені, що наш 20-річний досвід роботи в рекламній індустрії буде Вам корисним. Ми узгодимо всі деталі замовлення та проведемо виготовлення та якісний друк тиражу на кращому поліграфічному обладнанні. Повний контроль виробництва, у своїй, гарантується. Після друку тираж буде доставлено до Вашого офісу.
Рекламна фірма Капітал-С. Одеса. Україна.