Якісний друк поліграфії Одеса

рекламна поліграфія Одеса - рекламне агентство

Якість друку календарів буклетів брошур блокнотів — поняття дуже широке, що описує відповідність надрукованого тиражу, як необхідним вимогам друку, так і побажанням замовника. Без належного контролю якості не можна досягти стабільного результату в поліграфії. При виготовленні поліграфії часто помітно неозброєним оком. Контроль якості за якісного друку поліграфії в Одесі має проводитись на всіх етапах виробництва – додрукарському, друкованому та післядрукарському.

Якісний друк – додрукарська підготовка.

На цьому етапі контроль якості зводиться до визначення ступеня відповідності файлів вимогам вибраних друкарень. Якісний друк буклетів календарів блокнотів брошур спочатку залежить від цієї попередньої підготовки, оскільки дизайнери не розуміють, як забезпечити своїм макетам відповідність вимогам друкарні. Дуже гарною складовою контролю якості друку якісної поліграфії є ​​кольоропроби, виготовлені відповідно до стандарту ISO 12647-2. Наші клієнти затверджують макети саме за допомогою таких кольоропроб.

Якісний друк поліграфії в Одесі.

У процесі друку поліграфії контроль якості відбувається безпосередньо у друкарської машини. Від кваліфікації друкаря залежить якісний друк поліграфії в Одесі. Друкар повинен оцінити відтворення кольорів і порівняти його зі значеннями стандарту ISO 12647-2. На допомогу тут приходить наша квітопроба. За допомогою кольоропроби проводять візуальну відповідність тиражу задуманому макету. Додатково проводять контроль якості за допомогою інструментального контролю, за допомогою денситометрів і спектрофотометрів.

Якісний друк – контроль після друку.

Якісний друк поліграфії в Одесі неможливий без контролю якості післядрукарських процесів. На початку післядрукарських операцій спочатку виготовляють контрольний екземпляр календаря блокнота буклета брошури. На основі цього екземпляра готують решту тиражу. Потрібно витримувати заданий формат, перевірити відсутність будь-яких пошкоджень, якість лакування тощо. Завдяки такому контролю якості своєчасно виявляють відбитки зі шлюбом та приймають рішення про їх виправлення.