Друк рекламних буклетів - друк рекламних проспектів Одеса

Рекламні буклети проспекти

Розробка дизайн друк рекламних буклетів та проспектів

одне з головних видів послуг рекламної фірми Капітал-С, яка є за фактом рекламним агентством повного циклу.

От скорочений список послуг нашої фірми в Одесі:

1. Весь спектр послуг поліграфії від підготовки оригінал-макетів та створення дизайну до друку рекламної продукції.

2. Контролює весь процес виготовлення та друку рекламних продуктів.

3. Реалізація складних, ексклюзивних, нестандартних рекламних проектів. Зокрема, для переговорів та виставок розробляються дизайн та макет рекламних проспектів та буклетів. Далі друк рекламних проспектів та буклетів проводиться за допомогою найкращої друкарської техніки.

4. Дизайн, верстка та подальший друк такої престижної поліграфії: різних видів календарів 2022, у тому числі квартальних, настільних та перекидних, записників, блокнотів на замовлення, тижневиків та щоденників, брошур.

5. Пропонуються подарунки на Новий Рік з логотипами замовників (оригінальні чашки, фірмові ручки, гарний годинник, нестандартні тижневики, листівки, ексклюзивні блокноти, пакети та сумки та багато іншого) .

Повніший список послуг і робіт РФ Капітал-С представлений стартовій сторінці сайту. Будь ласка, ознайомтеся з ним.

Друк рекламних буклетів, рекламних проспектів Одеса

Рекламний проспект - це завжди яскраво ілюстрований, сфальцований або сброшюрований продукт. Рекламний проспект присвячений, як правило, кільком товарам, переважно однорідним або тільки єдиному товару або послузі. Слід пам'ятати, що рекламний проспект можна виготовляти різних видів. Він може бути виготовлений у вигляді буклету або у вигляді багатосторінкової брошури. Проспекти, виконані у вигляді буклетів, не мають жодних скріплень, оскільки являють собою, фактично, складений аркуш паперу. Проспекти, виконані у вигляді брошури, навпаки, мають скріплення скобою, ниткою або пружиною. У цьому випадку кількість сторінок у брошурі від 4 (мінімум) до 48 (типовий максимум). Коли проводиться друк рекламних проспектів, потрібно представляти навіщо він призначений. Якщо роздаватиметься на виставках чи інших заходах, то достатньо провести в Одесі друк рекламних буклетів. Вони, у будь-якому випадку, виглядатимуть більш виграшно в порівнянні з рекламними листівками. У той же час, якщо йдеться про серйозні переговори чи профільну виставку, то економ-варіант у вигляді буклетів є неприйнятним. Практика показує, що в цьому випадку, в Одесі, найкращим вибором буде друк рекламного проспекту виконаного у вигляді брошури. У проспекті, що видається про фірму, часто пишуть про успіхи, зокрема міжнародні, можливості, послуги та продукти. Виконання має бути з якісних матеріалів, оскільки виріб престижний. Друк подібної продукції практикується нами з моменту створення фірми.

Як бачите, друк рекламного проспекту буклету замовляється, якщо у Вас передбачаються:

1. Виставка;
2. презентація;
3. Міжнародна виставка;
4. Відповідальні переговори.

Друк рекламних проспектів буклетів Одеса

З огляду на велику різноманітність варіантів виконання, друк рекламних проспектів буклетів Одеса проводиться на різних друкованих пристроях:

1. Офсетний друк: застосовується, якщо рекламні проспекти фірмові та особливо якщо використовуються фірмові (корпоративні) кольори. Такі кольори відтворюються за стандартною палітрою Pantone;
2. Цифровий друк: якщо тиражі проспектів буклетів малі і немає запиту на високу якість виконання;
3. Широкоформатний друк: якщо це особливе побажання та особливий дизайн проспектів буклетів.
В будь-якому з цих варіантів необхідна кольоропроба виконана за стандартом ISO 12647-2. Так можна передбачити фінальний варіант роботи ще до друку. В Одесі ми надаємо своїм клієнтам такі кольоропроби.

Друк рекламних проспектів буклетів в Одеса - дизайн верстка

Виконання робіт з друку рекламних проспектів буклетів, украй відповідальне завдання, виходячи з усього того, що було написано вище. Для того, щоб друк був якісним, потрібно знати багато тонкощів сучасної поліграфії. Правильна підготовка оригінал-макета, грамотна верстка – вагома частина поліграфічного виробництва. Тому в нашій фірмі послуги поліграфії включають так само і підготовку файлів до друку або препрес - відповідальний крок для отримання високоякісного рекламного продукту.

Замовити друк рекламних проспектів буклетів в Одесі дуже просто, потрібно просто зателефонувати на наші телефони. У виробництві поліграфічної продукції ми маємо досвід понад 20 років. Можете бути спокійним за своє замовлення. Після узгодження всіх робочих питань, проведемо та друк на кращій поліграфічній техніці, із застосуванням якісних матеріалів: паперу, фарби та інших матеріалів, необхідних для виконання замовлення. Друк відбувається безпосередньо під нашим контролем. Коли замовлення буде готове, ми, в Одесі, привеземо рекламні проспекти до офісу Вашої організації.